Дуже сумно втратити любиму тварину. Проте наші улюбленці, як і все в цьому світі, не вічні. Наступає момент старості, хвороби, бувають нещасні випадки, аварії, катастрофи тощо. Наші улюбленці покидають нас... І ми повинні віддати їм останню шану та любов.

Якщо є хоча б невеликий шанс вилікувати Вашого улюбленця та подарувати йому ще декілька років життя наші спеціалісти будуть боротися до останнього. Сьогодні багато хвороб, у тому числі і тяжких, успішно піддаються лікуванню. Проте залишається ряд захворювань, які з великою долею ймовірності перемагають в нелегкій боротьбі життя і смерті. До таких хвороб відносяться: ракові пухлині пізньої стадії, ниркова недостатність, важкі паралічі, серцева недостатність.

Коли тварина відчуває нестерпний, страшний біль, і не залишається жодної можливості полегшити її страждання, виникає необхідність прийняття важкого рішення

  • евтаназія – в перекладі з грецької означає „добра смерть”. Використовується лише в тих випадках, коли подальше лікування не приносить полегшення тварині на тлі значного прогресування небезпечної хвороби. Процедура для тварини абсолютно безболісна.
  • кремація тварин – проводиться за попередньою домовленість. Можлива індивідуальна і загальна кремація. Після індивідуальної кремації прах повертається Вам в спеціальній погребальній урні для подальшого захоронення.
http://itodor.com.ua/