Реабілітація допомагає тваринам швидше відновлювати втрачені функції організму, підвищує мобільність та гнучкість суглобів і дуже часто виключає необхідність використання сильнодіючих лікарських засобів. Реабілітаційні процедури чинять сприятливий вплив на стан серцево-судинної системи та загальну фізичну форму.

Метою реабілітації є повернення тварині здоров’я, профілактика рецидивів первинної хвороби та запобігання виникненню вторинних ускладнень. Відновлення відбувається як за допомогою самого організму так і шляхом використання специфічних фізичних засобів та навантаження.

Використання системи активної реабілітації під контролем спеціаліста на відмінність від медикаментозного лікування дозволяє багатосторонньо впливати на усі системи організму, стимулюючи більш швидке, повноцінне та гармонійне його відновлення.

Планування фізичної реабілітації для тварини потребує детального аналізу кожного конкретного випадку захворювання, з урахуванням особливостей організму тварини.

Для кожної тварини ми розробляємо індивідуальну реабілітаційну програму, яка буде працювати найкраще. Для цього ми працюємо як з твариною так і з її власником. 

http://itodor.com.ua/