ПРОФІЛАКТИКА

 У Вашій сім’ї з’явився чотирьохлапий друг, маленькій чи великий ? Створить для нього спільно з нашими фахівцями надійну основу для здорового життя, сформував необхідні умови утримання, систему годівлі, ефективну схему вакцинації та проведення регулярних профілактичних заходів. Дуже важливо впевнитися у відсутності в його організмі небезпечних паразитів, отримати гарантію його здоров’я та кваліфіковані поради щодо годівлі та утримання. 

 Для контролю основних показників здоров’я тварини ми рекомендуємо:

  • профілактичний огляд – під час якого наші фахівці оцінять загальний фізичний стан тварини, основні фізіологічні показники організму та нададуть кваліфіковані поради щодо утримання, годівлі, розведення, виховання та підтримання належної фізичної форми тощо.
  • вакцинації – які захистять Вашого улюбленця від ряду потенційно небезпечних, смертельних хвороб. Тварини, які були вакциновані, мають перевагу перед тими, кому вакцинація не проводилася. Імунна система щеплених тварин швидко реагує на потрапляння до організму збудників небезпечних хвороб, унаслідок чого захворювання узагалі не виникає, або ж його тяжкість незначна. Пам’ятайте – вакцинація повинна робитися тільки кваліфікованими фахівцями і тільки у ветеринарних клініках.
  •  ParasiteControlщо являється невід'ємною частиною догляду за тваринами так як близько 85% кошенят та цуценят народжуються з паразитарними інфекціями, імунітет від яких розвивається лише з плином часу. Однак, хвороби і стрес можуть послабити реакцію організму і активізувати личинки паразитів. Кишкові паразити впливають на ріст і розвиток тварини та можуть передаватися їх власникам. Тому раннє виявлення паразитів дозволить провести своєчасну дегельмінтизацію та позбавити ризиків подальшого зараження, дискомфорту та інших проблем зі здоров’ям Вашого улюбленця.
  • FleaControlє найкращим засобом уберегти тварину від блошиною інвазії. Відомо, що блохи є не тільки джерелом подразнення для Вашого улюбленця, але й можуть слугувати першопричиною алергічного дерматиту та ряду інших небезпечних хвороб. Наші лікарі допоможуть своєчасно виявити загрози блошиної інвазії та підібрати найкращі та безпечні засоби для її профілактики.
  • гігієна зубів та ротової порожнини – яка дозволить оцінити загальний стан зубів та ротової порожнини, визначити правильність прикусу та попередити виникнення больових відчуттів та інфекцій.
  • санація вух та очей – регулярне проведення якої є надійним профілактичним заходом щодо отиту та кон’юнктивіту. Санація може передбачати використання всіх необхідних видів терапії з метою недопущення виникнення інфекційних та паразитарних вогнищ.
  • санація носової порожнини – необхідна для усунення факторів, які провокують розлади нюху, створюють проблеми диханню та сприяють виникненню захворювань носа.
  • оформлення ветеринарного паспорту – тварина як і людина любить мандрувати,  звичайно разом зі своїм господарем. Але дуже часто в мандрівках виникає необхідність підтвердження стану здоров’я тварини. І саме тоді на допомогу приходить ветеринарний паспорт. Правильно оформлений ветеринарний паспорт - запорука відсутності проблем під час перевезення тварини за межі держави.
  • оформлення картки здоров’я – у який буде відображено повну інформацію про Вашого улюбленця, усі обстеження, призначення, маніпуляції та лікування. При кожному візиті у ветеринарну клініку лікар буде заповнювати цю картку, відображаючи в ній динаміку здоров’я Вашої тварини. Таким чином в карточці буде зібрана повна історія хвороби та усі профілактичні заходи, що значно полегшить роботу лікареві при кожному наступному прийомі. 

 Наша мета – виховати щасливих, життєрадісних та здорових тварин. Запобігання захворюванню тварини – це найголовнішій обов’язок господаря, і ми рекомендуємо відповідально відноситися до регулярних профілактичних оглядів своїх улюбленців.

http://itodor.com.ua/