Важливою частиною діяльності нашої клініки є діагностика та безопераційне лікування захворювань, які негативно впливають на стан внутрішніх органів та систем організму Вашого улюбленця. 

Лікування – це складний комплексний процес, базисом якого є встановлення діагнозу захворювання на основі лабораторних та візуальних методів діагностики, усунення причини, що його викликала,  швидкого та якісного відновлення втрачених або порушених функцій організму, попередження подальшого розвитку хвороби та послідуюча її профілактика.

В наших клініках є усі необхідні інструменти та обладнання, що дозволяють ветеринарному лікареві своєчасно встановити точний діагноз та провести ефективне лікування.

 У залежності від встановленого діагнозу в клініці проводиться лікування за наступними напрямками

  • клінічний огляд – саме на його результатах базується тактика подальших дій – розробка та призначення ефективної схеми лікування або здійснення додаткових досліджень для встановлення причини патології.
  • терапія (маніпуляції та лікування) – включає в себе увесь спектр препаратів, маніпуляцій та методів для усунення причини захворювання, його патологічної дії на організм та основних симптомів.
  • стоматологія – відповідно до статистичних даних кожен третій чотирьохлапий пацієнт потребує допомоги ветеринарного стоматолога. Зубні проблеми викликають не тільки біль та дискомфорт  у тварини, але й нервові розлади, порушення травлення, місцеву інфекцію. Найбільш поширеною проблемою є відкладення зубного каменю. Для видалення останнього в клініці використовується сучасне обладнання, яке за допомогою ультразвукового методу дозволяє видалити навіть дуже маленькі камені. Також в клініці проводять маніпуляції щодо зняття зубного нальоту, видалення молочних зубів, видалення вражених зубів, операції з приводу щелепних травм та ряд інших.
  • офтальмологія – завжди слід пам’ятати, що хвороби очей у тварин можуть швидко розвиватися і призводити до вкрай тяжких наслідків і часто є причиною сліпоти. Проте при правильному та своєчасному лікуванні вони достатньо швидко виліковуються та не мають негативних наслідків для очей. Тому при будь-яких, навіть незначних, симптомах захворювання очей необхідно зразу ж звертатися до кваліфікованої допомоги. У клініці проводять усі необхідні маніпуляції та лікувальні процедури щодо найбільш поширених офтальмологічних захворювань тварин.
  • гастроентерологія ­– захворювання шлунково-кишкового тракту є одними з найпоширеніших, які найчастіше викликані неправильним харчуванням тварин. Проте в ряді випадків вони можуть бути ознаками небезпечних інфекційних хвороб, унаслідок чого кожен випадок такого захворювання потребує досконалого обстеження тварини та інтерпретації клінічної картини захворювання у цілому. Для цього в клініці використовується комплексний підхід, що поєднує в собі збір анамнезу, візуальну, інструментальну та лабораторну діагностику, аналіз харчування та утримання тварини тощо, на підставі чого призначається найбільш ефективне лікування.
  • нефро-урологія – хвороби органів сечовиділення можуть перебігати без видимих симптомів протягом тривалого часу або ж проявлятися симптомами, пов’язаними з іншими органами та системами. Найчастіші такі хвороби проявляються набряками, зміною кількості та окрасу сечі, що виділяється, наявністю в сечі крові, слизу та помутніння. У наший клініці надаються послуги по лікуванню таких урологічних проблем, як сечокам’яна хвороба та урологічний синдром, гломерулонефрит, гостра та хронічна ниркова недостатність, пієлонефрит, цистіт, спазм сечового міхура, крипторхізм, орхіт, простатіт, уретріт, баланопостіт тощо.
  • акушерство та гінекологія – репродуктивна система тварин виконує багато функцій, починаючи від гормональної, продовження роду, видільної і до функції формування поведінки. Захворювання статевих органів можуть призвести до гормонального дисбалансу, проблемам з сечовиділенням, ускладненнями на органи черевної порожнини, розладів поведінки. Лікарі наших клінік забезпечать ефективне лікування та профілактику захворювань репродуктивної системи Ваших улюбленців, підкажуть коли краще проводити стерилізацію та кастрацію, допоможуть прийняти роди у собак і кішок.
  • дерматологія – захворювання шкіри у домашніх тварин зустрічаються достатньо часто і є причиною як зміни зовнішнього вигляду улюбленця так і значного його занепокоєння. Дерматологічні захворювання призводять до появи свербіжу, що заважає не тільки самій тварині, але й її власнику. Деякі такі хвороби можуть передаватися і людині, що створює додатковий ризик для господаря тварини та його сім’ї. У нашій клініці проводяться усі необхідні для дослідження шкіри діагностичні тести, що дозволяє в найкоротші терміни визначити причину захворювання та призначити ефективне лікування.
  • кардіологія – основним серед хвороб серця та судин є своєчасне виявлення їх патології на ранніх стадіях, встановлення точного діагнозу,  призначення лікування та контроль за подальшим перебігом та проявом хвороби. При цьому будь-які підозри щодо порушення функції серцево-судинної системи повинні бути негайно обстежені кваліфікованими фахівцями.  Ті методи, які використовуються нашими лікарями дозволяють виявити захворювання серця та судин на початкових стадіях, що сприяє ефективній їх профілактиці та своєчасному лікуванню.
http://itodor.com.ua/