Щоб Ваш улюбленець завжди був здоровим та радував Вас він потребує постійного догляду. Для цього треба не тільки погодувати та погуляти з ним, але й необхідна певна гігієна – це вичісування, чистка зубів та вух, стрижка тощо.

Повноцінне життя домашніх улюбленців не можливе без регулярного проведення гігієнічних процедур, таких як розчісування, стрижка, обрізка кігтів тощо. Вони проводяться не лише з метою прикрасити наших маленьких друзів. Для багатьох з них – це життєва необхідність.

В нашій клініці проводяться наступні косметичні процедури:

  • гігієнічні стрижки котів та собак – є обов’язковими процедурами у багатьох порід собак та котів, які дозволяють забезпечувати профілактику ряду інфекційних хвороб та утримувати улюбленця в охайності та чистоті. Гігієнічна, а особливо, виставочна стрижка  включає в себе ряд складних процедур, які неможливо здійснити в домашніх умовах. Слід пам’ятати, що якщо проводити стрижку тварини самостійно, без спеціального обладнання та інструментів, а головне – без професійного вміння, існує значний ризик причинити шкоду здоров’ю улюбленця та його зовнішньому вигляду. Професійно постригти домашнього улюбленця може тільки досвідчений майстер.
  • стрижка кігтів – цю процедуру потребують усі домашні тварини – собаки, коти, й, особливо, кролики.  Здійснювати цю процедуру слід не рідше одного разу на місяць якщо кігті швидко ростуть і не можуть бути сточені твариною самостійно. Стригти кігті тваринам необхідно починати у самому ранньому віці, щоб дана процедура була звичною ті не викликала негативного відношення.
  • підрізання зубів у гризунів – зуби у гризунів ростуть безперервно протягом усього життя, причому ростуть достатньо швидко, тому їх необхідно сточувати. В природних умовах гризуни постійно щось гризуть – тому їх зуби сточуються природнім шляхом. При утриманні їх в домашніх умовах передні різці можуть відростати довше допустимої норми, унаслідок чого у тварини виникають значні проблеми з прикусом.
  • підрізання дзьобу у птиць – з часом дзьоб у птиць відростає – на це впливає як розвиток самої птиці так і наявність в її раціоні вітамінів та мінеральних речовин. Крім того, сильно відростати дзьоб може у випадку його враження кліщем. Сильно відрослий дзьоб утруднює прийом їжі, а в деяких випадках загнутий кінець дзьоба може врізатися у тіло птиці. Саме в таких випадках і виникає потреба у проведенні процедури підрізання дзьобу.

 Косметичні процедури для домашніх улюбленців дуже тонкій та складний процес, саме тому його важливо довіряти професіоналам.

Пам’ятайте, правильно проведені косметичні процедури – це вираз унікальності Вашої тварини. Зробить свого улюбленця унікальним – подаруйте йому свято !

 

 

http://itodor.com.ua/