Ветеринарні консультації – це самий надійний спосіб отримати кваліфіковану пораду з питань догляду за твариною, її годівлі, утримання, тренування, профілактики захворювань тощо.

Навіть досвідчені власники домашніх тварин не завжди знають відповіді на питання догляду та підтримання здоров’я свого улюбленця. Навіть якщо Ви забезпечуєте своєму улюбленцю ретельний догляд та повноцінне харчування, поради ветеринарного лікаря ніколи не будуть зайвими. У нашій клініці окрім консультацій з лікування Ви можете отримати:

  • консультації дієтолога – правильне харчування – це основа здорового способу життя. Усі продукти, які Ви будете пропонувати своїй тваринці зі свого столу, будуть легко нею з’їдатися, але з віком, внаслідок такого незбалансованого харчування, у тварини почнуться проблеми, які можуть призвести до важких патологій. При захворюваннях серця, печінки, нирок та інших патологіях необхідно суттєво змінювати раціон годівлі. Необхідні спеціальні дієти та обмеження. І лише ветеринарний лікар, з урахуванням стану здоров’я Вашої тварини може підібрати правильне збалансоване харчування.
  • консультації по утриманню та розведенню тварин – Ви можете отримати необхідну інформацію про порядок утримання та розведення собак, котів та інших домашніх тварин, юридичні аспекти їх утримання, а також отримати відповіді на питання: яку собаку краще завести, як отримати від неї потомство, де і як її краще дресирувати тощо. 
  • консультації з питань геріатрії – старість – це не хвороба, проте є багато специфічних факторів у підтримці життєдіяльності організму старої тваринки, небезпеку для якого становлять насамперед хронічні захворювання. На консультації Ви отримаєте відповіді які необхідно забезпечити умови утримання для таких тварин, які їх харчові потреби, який необхідний для них спеціальний одяг, як здійснювати щоденний контроль температури тіла та багато інших подробиць.
  • консультації з проблем поведінки тварин – кожна тварина має свій характер. Проте, як і дитину її потрібно виховувати. На процес виховання тварини впливає дуже багато факторів, тому необхідно знати її психологічний портрет. Лише професіональний зоопсихолог надасть Вам дійсно цінні поради як правильно виховувати домашніх улюбленців. 
http://itodor.com.ua/