Це радикальний метод вирішення широкого кола ветеринарних проблем, які не мають терапевтичної альтернативи

Показаннями до хірургічних втручань можуть бути важкі травми, патології органів, необхідність стерилізації чи кастрації тварини, косметичні операції, онкологічні проблеми та багато інших патологій. У нашій клініці представлений широкий спектр хірургічних процедур, у тому числі м’яких тканин та ортопедичної хірургії.

Перед кожним хірургічним втручанням ми просимо Вас підписати форму-згоду, як усвідомлення того, що Ви розумієте серйозність впливу операції та наркозу на організм тварини. У свою чергу клініка забезпечує максимальну безпеку та комфорт Вашого улюбленця під час операції та післяопераційної реабілітації.

  • передопераційне обстеження – обов’язково проводиться перед хірургічним втручанням будь-якої складності і може включати в себе візуальний огляд, аналізи крові, кардіологічне обстеження, УЗІ черевної порожнини та рентгенографію.

Оперативне втручання без попередніх досліджень може біти лише у випадку необхідності проведення екстреної хірургічної операції при загрозі життю тварини.

  • кастрація і стерилізація – найбільш часто зустрічаються у ветеринарній практиці. Проводяться з метою видалення статевих залоз у тварин для запобігання подальшій прояві репродуктивної поведінки та пов’язаними з нею наслідками. 
  • онкологічні операції – є основними в лікуванні більшості онкологічних захворювань і в обов’язковому порядку проводяться з урахуванням правил радикальності, абластики та антибластіки на підставі спеціальних лабораторних досліджень. Найбільш поширеними з них є видалення пухлин молочної залози.
  •  абдомінальна хірургія – <до якої відносяться усі операції з проникненням до черевної порожнини, зокрема, пластика різних видів гриж, операції при непрохідності кишечнику, сторонніх тілах в шлунково-кишковому тракті, видалення новоутворень, лікування проникаючих поранень черевної порожнини тощо.
  •  ортопедія та травматологія – проводяться операції з приводу переломів, ран та забоїв різної етіології, розривів зв’язок, а також остеосинтези різної складності з використанням сучасного матеріалу.
  • пластична хірургія – базується на проведенні реконструктивних операцій. Реконструктивні операції проводяться для виправлення дефектів після травм або важких хвороб. Усі ці операції потребують суворо індивідуального підходу, спеціального інструментарію та обладнання, а також спеціальної техніки накладання швів.
  • оперативні методи лікування в акушерстві та гінекології – лікарі нашої клініки мають великий досвід в наданні рододопомоги, післяродової допомоги, лікуванні гінекологічних захворювань та післяродових ускладнень. У клініці надаються наступні види оперативної акушерської та гінекологічної допомоги:  рододопомоги, кесаревий розтин, реанімація плоду, оперативне вправляння матки, операції з приводу піометри, видалення новоутворень в статевих органах тощо.
http://itodor.com.ua/