Розмістити свого улюбленця в стаціонар в багатьох випадках означає зберегти його здоров’я. Через зайнятість не кожен господар може вчасно проводити лікувальні процедури або привозити тварину на ін’єкції. Якщо ж тварина поміщена у стаціонар, Ви можете бути впевнені, що вона знаходиться у надійних руках і їй, в будь-який час, буде оперативно надано кваліфіковану ветеринарну допомогу.

Дуже часто для проведення складних лікувальних маніпуляцій виникає необхідність госпіталізації домашніх тварин. Проте госпіталізація у ветеринарну клініку пов’язана зі стресом у тварини, який виникає внаслідок розлуки з господарем. Однак в багатьох випадках цей стрес має значно менший негативний вплив на тварину ніж відмовлення від госпіталізації та проведення неефективного амбулаторного лікування.

Увесь період перебування в стаціонарі Ваш улюбленець буде оточений увагою наших спеціалістів. Його своєчасно нагодують, виведуть на прогулянку, якщо необхідно проведуть курс інтенсивної терапії, а призначення лікаря будуть неухильно виконуватися.

  • денний стаціонар для тварин – дозволяє поєднувати напружений ритм життя власника тварини і необхідність регулярного проведення лікувальних процедур тварині. Особливо це стосується методів лікування, коли ліки повинні вводитися в організм тварини виключно у визначений час, або ж тварині призначається тривала лікувальна процедура. Денний стаціонар в першу чергу економить Ваш час. Ви залишаєте свого улюбленця на день в комфортних умовах і лікар планує на день лікувальні заходи, діагностичні дослідження, призначає лікування та здійснює лікувальні процедури. У цей час Ви займаєтеся своїми справами, а увечері забираєте тварину додому. Значна перевага перебування тварини в денному стаціонарі – це постійна присутність спеціаліста, який може відслідковувати динаміку стану організму тварини і у випадку необхідності своєчасно скорегувати лікування. У випадку серйозної хвороби це може врятувати тварину.
  • післяопераційний стаціонар – як відомо один з найтяжчих для організму тварини періодів є післяопераційна реабілітація. На цьому етапі дуже важливо щоб тварина знаходилася під наглядом лікарів ля більш швидкого та безпечного відновлення. Для цих цілей в нашій клініці працює післяопераційний стаціонар, який передбачає усі умови для проведення реабілітаційних процедур для тварин, які перенесли складну операцію та потребують професійного догляді для найшвидшого повернення до повноцінного здорового життя.

У денному та післяопераційному стаціонарі не допускається утримання та лікування тварин, які хворі, або підозрюються у захворюванні на інфекційні хвороби!

Залишаючи свого улюбленця в нашій клініці Ви можете не сумніватися в тому, що за ним буде забезпечений найкращій догляд. Протягом дня можна в любий час зв’язатися з нашими спеціалістами, які дадуть відповідь на усі питання відносно стану здоров’я Вашого улюбленця, лікувальних маніпуляцій та процедур, що йому проводяться!

http://itodor.com.ua/