Метод лікування різних захворювань, який оснований на використанні лікарських рослин та комплексних препаратів із них. Даний вид лікування спрямований на стимулювання усього організму та чинить не тільки симптоматичний але й патогенетичний вплив

Фітопрепарати – це лікарські засоби, які отримують виключно з рослинної сировини, цілої рослини або його екстракту, і використовують для лікування. На даний час для їх виробництва використовується близько 500 рослин.

Фітопрепарати мають свої характерні особливості: поступовий, повільний розвиток терапевтичного ефекту, м’яка, помірна дія, можливість використання з іншими методами лікування тощо.

Ефект їх дії обумовлений тим, що по своїй хімічній природі більшість рослинних засобів близькі організму тварин, у результаті чого легко засвоюються і включаються в біохімічні процеси. Під час лікування травами відбувається мобілізація різних рівнів захисту організму.

Більшість з рослинних засобів мають унікальні властивості. Вони добре переносяться тваринами й дуже рідко викликають негативні побічні реакції навіть при довготривалому використанні.

Лікарські рослини використовуються як засоби етіотропної, патогенетичної та замісної терапії.

Методи фітотерапії з успіхом використовуються при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, хвороб органів дихання, серцево-судинної та сечостатевої систем, ендокринних залоз, а також при анеміях, алергічних захворюваннях та хворобах шкіри, а також при багатьох хронічних захворюваннях.

В нашій клініці в лікуванні тварин використовуються комплексні рослинні препарати фірми „Фітоеліта”. До їх переваг слід віднести м’яку терапевтичну дію, низьку токсичність, здатність комплексно впливати на різни ланки патологічного процесу, а також можливість довготривалого застосування. 

http://itodor.com.ua/