Це метод ідентифікації тварин шляхом вживлення під шкіру спеціального чіпу з унікальним номером. На сьогодні – це найбільш ефективний метод ідентифікації, який не заважає нормальному розвитку Вашого улюбленця і є абсолютно безпечним та безболісним.

На даний час проблема необхідності ідентифікації тварин стає з кожним роком актуальнішою. Підвищуються вимоги до ідентифікації при перетині державних кордонів та відвідуванні виставок, коли необхідна абсолютна впевненість в тому, що родовід, ветеринарний паспорт та сертифікат оформлені саме на пред’явлену тварину. Все актуальніше становиться необхідність реєстрації тварин і на зміну клейму прийшов електронний чіп. На даний час відповідно до директиви ЄС від 04.10.2002 домашні тварини, які мандрують через кордони Євросоюзу, повинні бути електронно ідентифіковані.

Крім того, наявність мікрочіпу у тварини дозволяє вести достовірну систему обліку в ветеринарних клініках, у фелінологічних і кінологічних структурах. Електронна ідентифікація дозволяє суттєво полегшити пошук господаря у випадку втрати тварини.

В нашій клініці використовуються мікрочіпи з електромагнітною частотою, що відповідає міжнародному стандарту Євросоюзу і сумісні з іншими електронними системами Європи та Америки. 

http://itodor.com.ua/