Акупунктура – це методика лікування голковколюванням, що дозволяє справлятися з цілим рядом хвороб. Концепція акупунктури заключається у введенні дуже тонких голок у визначені точки тіла для стимулювання його внутрішніх сил.

Ветеринарна акупунктура – це метод лікування незаразних хвороб тварин, в якому вплив на організм здійснюється спеціальними голками через особливі точки на тілі шляхом введення їх в ці точки та маніпуляцій ними. Є одним з найефективніших методів лікування.

Акупунктура чинить на організм тварини імуно- та вегетомодулюючу дію, в результаті чого спостерігається знеболення, покращення мікроциркуляції в органах та системах, нормалізація функцій систем організму, підвищення імунітету, седативна та антидепресивна дія.

Високий ефект акупунктури можливий при зниженні імунних сил організму внаслідок інфекційних хвороб, алергії, захворювань серцево-судинної системи, захворюваннях суглобів та хребта різного генезу, неврологічних захворювань, захворюваннях сечостатевої системи і травного тракту, хвороб шкіри, а також ряду інших. Широко використовується і має високу ефективність в післяопераційний відновлювальний період, а також в системі реабілітації після травм. Якщо Ваш улюбленець є постійним учасником виставок, тоді йому знадобляться регулярні сеанси такої терапії.

В нашій клініці використовуються наступні види акупунктури:

  • голковколювання – уколи спеціальними одноразовими акупунктурними  голками у визначені точки на тілі.
  • електропунктура – проводиться спеціальними приборами  «Вокал-Вет» и «ЗооДЕНС» (захищені авторськими свідоцтвами)
  • гомеопунктура – у точку ін’єкуються мікродози гомеопатичних препаратів в результаті чого досягається більш вища ефективність чим при інших способах лікування.
  • теплопунктура – припікання полинною сигарою точок акупунктури.

 Лікувальний сеанс продовжується від 30 хвилин до одного часу в залежності від захворювання тварини та вибраного методу лікування. Частіше всього один-два рази в тиждень, а повний курс займає 4-6 тижнів. Позитивні результати лікування спостерігаються вже після четвертого сеансу, інколи й раніше.

 Наші лікарі пройшли спеціальні курси підготовки та стажування в Російському державному аграрному заочному університеті ! Довіряйте Ваших улюбленців професіоналам !

http://itodor.com.ua/