Кожна домашня тварина унікальна і потребує регулярного профілактичного ветеринарного захисту. Проте не завжди у нас є необхідний час та кошти для відвідування ветеринарної клініки. Ми пропонуємо Вам індивідуальні оздоровчі плани, як дозволять заощаджуючи кошти та час, отримати високопрофесійний рівень ветеринарного обслуговування Вашого улюбленця.

Індивідуальний оздоровчий план включає в себе усі необхідні профілактичні ветеринарні послуги, об’єднані єдиним пакетом за доступною ціною. Вартість плану можна розділити на 12 невеликих щомісячних платежів.

Wellness Plans

Щорічний оздоровчий план розробляється з урахуванням особливостей організму Вашого улюбленця та особистих Ваших побажань. Цей план забезпечує регулярні профілактичні процедури та ряд лікувальних маніпуляцій за окремими призначеннями. План дозволяє вибрати певний рівень догляду, який найкраще підходить Вашому вихованцю на певному етапі його життя. План в обов’язковому порядку включає в себе рішення про вакцинацію, профілактичні, лабораторні випробування, профілактику паразитів і необов'язково хірургію, стоматологію та рід косметичних процедур. Кожен План дозволяє Вам платити невелику щомісячну оплату протягом 12 місяців (або одним загальним платежем), що є значною економією коштів домашнього бюджету. Даний оздоровчий план затверджується відповідним договором.

За допомогою наших фахівців Ви можете скласти індивідуальний оздоровчий план Вашого улюбленця  «з нуля». Основою складання цього плану будуть Ваші побажання та рекомендації ветеринарного лікаря,  з обов’язковим урахуванням побажань Вашого улюбленця.

Додатково індивідуальні оздоровчі плани можуть складатися при хронічних захворюваннях, по кожному захворюванню окремо.

 Придбання оздоровчого плану дозволить Вам заощадити значні кошти та час, але забезпечити Вашого улюбленця ветеринарним захистом на рік, який буде здійснюватися професійними ветеринарними лікарями !

http://itodor.com.ua/