Питання-відповіді

Елена - 05/02/2020 - 22:12

Доброе время суток. Лабрадор, 1 год , хромает на заднюю лапку, осматривали порезов нет, укусов нет , но трудно становится.какие могут быть причины ? И что нужно сделать ?

Brayrit - 03/02/2020 - 22:59

Вашему вниманию предоставляется новая система распределения трафика - Real TDS. Трекер облачный, что снимает надобность установки его на ваш сервер. Детальная статистика в разрезе большого количества параметров, таких как: источники, площадки, контент, страны, операторы. Автоматический расчет затрат и доходов будет удобен бля каждого арбитражника! Регистрация тут: >> https://www.softtraf.ru

Ирина - 30/01/2020 - 09:29

Добрый день, что входит в стоимость стерилизации?

Елена - 30/06/2019 - 11:09

Скажите, пожалуйста, можете-ли сделать операцию по перевязке маточных труб без удаления яичников кошке? Если да, то сколько стоит операция и в каком возрасте животному её нужно проводить?

Лена - 11/03/2019 - 09:27

Овчарки 3 месяца плохо себя чувствует живет на улице прививак не делали,давали таблетки от глистов

Светлана - 30/10/2018 - 14:36

Сколько стоит почистить уши,железы, обрезать ногти Чихуашке?

Олег - 02/10/2018 - 11:25

Сколько стоит усыпление старого кота

Владимир - 28/06/2018 - 08:41

Моя кошка кричит,кусает свой хвост,как будто он ей мешает,с детства?Что это?

Радик - 16/03/2018 - 19:01

Добрый день, у Вас Мелоксивет есть для кошек?

Наталья - 03/03/2018 - 19:56

Сколько стоит осмотр кошки у неё пимерия я так думаю

Anonymous - 03/12/2017 - 21:16

Сколько будет стоить осмотр и консультация кошки сфинкс?Нашли худую, в ужасном состоянии

Ирина - 27/10/2017 - 12:58

Здравствуйте. У меня Йорк, 2 года. Справа внизу между ухом и челюстью увеличен, как я предполагаю, лимфоузел.... значительно увеличен, при этом он игривый и активный. Что подскажете в таком случае?

Самсон - 13/10/2017 - 21:05

Добрій вечір

Наталья - 18/09/2017 - 14:53

Добрый день! Помогает ли аккупунктура при остеофитах?

Анна - 28/07/2017 - 16:58

Добрый день, Оксана! В нашей клинике мы проводим только процедуру обрезки когтей специальными когтерезами. Операцию "мягкая лапа" проводим исключительно по медицинским показаниям.

Оксана - 26/07/2017 - 10:12

Здравствуйте какие процедуры вы проводите с ногтями у кота?

administrator - 05/07/2017 - 21:51

Тут Ви можете задати будь-які питання стосовно роботи нашої клініки

Це радикальний метод вирішення широкого кола ветеринарних проблем, які не мають терапевтичної альтернативи

Показаннями до хірургічних втручань можуть бути важкі травми, патології органів, необхідність стерилізації чи кастрації тварини, косметичні операції, онкологічні проблеми та багато інших патологій. У нашій клініці представлений широкий спектр хірургічних процедур, у тому числі м’яких тканин та ортопедичної хірургії.

Перед кожним хірургічним втручанням ми просимо Вас підписати форму-згоду, як усвідомлення того, що Ви розумієте серйозність впливу операції та наркозу на організм тварини. У свою чергу клініка забезпечує максимальну безпеку та комфорт Вашого улюбленця під час операції та післяопераційної реабілітації.

  • передопераційне обстеження – обов’язково проводиться перед хірургічним втручанням будь-якої складності і може включати в себе візуальний огляд, аналізи крові, кардіологічне обстеження, УЗІ черевної порожнини та рентгенографію.

Оперативне втручання без попередніх досліджень може біти лише у випадку необхідності проведення екстреної хірургічної операції при загрозі життю тварини.

  • кастрація і стерилізація – найбільш часто зустрічаються у ветеринарній практиці. Проводяться з метою видалення статевих залоз у тварин для запобігання подальшій прояві репродуктивної поведінки та пов’язаними з нею наслідками. 
  • онкологічні операції – є основними в лікуванні більшості онкологічних захворювань і в обов’язковому порядку проводяться з урахуванням правил радикальності, абластики та антибластіки на підставі спеціальних лабораторних досліджень. Найбільш поширеними з них є видалення пухлин молочної залози.
  •  абдомінальна хірургія – <до якої відносяться усі операції з проникненням до черевної порожнини, зокрема, пластика різних видів гриж, операції при непрохідності кишечнику, сторонніх тілах в шлунково-кишковому тракті, видалення новоутворень, лікування проникаючих поранень черевної порожнини тощо.
  •  ортопедія та травматологія – проводяться операції з приводу переломів, ран та забоїв різної етіології, розривів зв’язок, а також остеосинтези різної складності з використанням сучасного матеріалу.
  • пластична хірургія – базується на проведенні реконструктивних операцій. Реконструктивні операції проводяться для виправлення дефектів після травм або важких хвороб. Усі ці операції потребують суворо індивідуального підходу, спеціального інструментарію та обладнання, а також спеціальної техніки накладання швів.
  • оперативні методи лікування в акушерстві та гінекології – лікарі нашої клініки мають великий досвід в наданні рододопомоги, післяродової допомоги, лікуванні гінекологічних захворювань та післяродових ускладнень. У клініці надаються наступні види оперативної акушерської та гінекологічної допомоги:  рододопомоги, кесаревий розтин, реанімація плоду, оперативне вправляння матки, операції з приводу піометри, видалення новоутворень в статевих органах тощо.

 

Наша мета – виховати щасливих, життєрадісних та здорових тварин. Запобігання захворюванню тварини – це найголовнішій обов’язок господаря, і ми рекомендуємо відповідально відноситися до регулярних профілактичних оглядів своїх улюбленців.

 ПРОФІЛАКТИКА

 Ще давні лікарі говорили, що краще профілактувати хворобу ніж потім її лікувати. Саме профілактика дозволяє лікареві виявити перші ознаки захворювання тварини, своєчасно змінити образ її життя і запобігти хворобам у майбутньому. Під час профілактичних візитів наші лікарі допоможуть Вашому улюбленцю завжди залишатися здоровим.

ЛІКУВАННЯ

Важливою частиною діяльності нашої клініки є діагностика та безопераційне лікування захворювань, які негативно впливають на стан внутрішніх органів та систем організму Вашого улюбленця.

 ХІРУРГІЯ

Це радикальний метод вирішення широкого кола ветеринарних проблем, які не мають терапевтичної альтернативи

 РЕАНІМАЦІЯ

Своєчасне, правильне та швидке надання ветеринарної допомоги постраждалій тварині допоможе не тільки врятувати її життя, але й значно полегшить процес подальшого лікування. Довіряйте свою тварину лише професіоналам.

 АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ

Анестезія для собак, котів та інших домашніх улюбленців необхідна при будь-якому оперативному втручанні, а також для проведення багатьох діагностичних маніпуляцій.

 ДІАГНОСТИКА

Ефективне та безпечне лікування неможливе без знання діагнозу та функціонального стану усіх систем організму. Базисом таких знань і слугує лабораторна та інструментальна діагностика, завдяки яким лікар зможе швидко та правильно підібрати відповідне лікування. Лабораторні дослідження, інструменти та апаратура для клінічної діагностики допомагають об’єктивно доповнити дані клінічного огляду.

 КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ветеринарні консультації – це самий надійний спосіб отримати кваліфіковану пораду з питань догляду за твариною, її годівлі, утримання, тренування, профілактики захворювань тощо.

 АКУПУНКТУРА

Акупунктура – це методика лікування голковколюванням, що дозволяє справлятися з цілим рядом хвороб. Концепція акупунктури заключається у введенні дуже тонких голок у визначені точки тіла для стимулювання його внутрішніх сил.

ГОМЕОПАТІЯ

Гомеопатія – це метод лікування, позитивним аспектом якого є повна відсутність токсичності та вираженої побічної дії, добра переносимість тваринами, які схильні до алергій, можливість застосування у вагітних та лактуючих самок, а також профілактика поствакцінальних ускладнень.

 ФІТОТЕРАПІЯ

Метод лікування різних захворювань, який оснований на використанні лікарських рослин та комплексних препаратів із них. Даний вид лікування спрямований на стимулювання усього організму та чинить не тільки симптоматичний але й патогенетичний вплив

 ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ

Розмістити свого улюбленця в стаціонар в багатьох випадках означає зберегти його здоров’я. Через зайнятість не кожен господар може вчасно проводити лікувальні процедури або привозити тварину на ін’єкції. Якщо ж тварина поміщена у стаціонар, Ви можете бути впевнені, що вона знаходиться у надійних руках і їй, в будь-який час, буде оперативно надано кваліфіковану ветеринарну допомогу.

 РЕАБІЛІТАЦІЯ

Реабілітація допомагає тваринам швидше відновлювати втрачені функції організму, підвищує мобільність та гнучкість суглобів і дуже часто виключає необхідність використання сильнодіючих лікарських засобів. Реабілітаційні процедури чинять сприятливий вплив на стан серцево-судинної системи та загальну фізичну форму.

 ВИКЛИК ЛІКАРЯ

Для деяких домашніх тварин або їх власників поїздка до ветеринарної клініки може бути складною та напруженою. В такому випадку ми пропонуємо скористуватися послугою „виклик лікаря” для надання амбулаторно-поліклінічних послуг за місцем проживання Вашого улюбленця.

 КОСМЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Щоб Ваш улюбленець завжди був здоровим та радував Вас він потребує постійного догляду. Для цього треба не тільки погодувати та погуляти з ним, але й необхідна певна гігієна – це вичісування, чистка зубів та вух, стрижка тощо.

 РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дуже сумно втратити любиму тварину. Проте наші улюбленці, як і все в цьому світі, не вічні. Наступає момент старості, хвороби, бувають нещасні випадки, аварії, катастрофи тощо. Наші улюбленці покидають нас... І ми повинні віддати їм останню шану та любов.

 ЧИПУВАННЯ

Це метод ідентифікації тварин шляхом вживлення під шкіру спеціального чипу з унікальним номером. На сьогодні – це найбільш ефективний метод ідентифікації, який не заважає нормальному розвитку Вашого улюбленця і є абсолютно безпечним та безболісним.

Дуже часто власники домашніх тварин задають аналогічні за своєю суттю питання про своїх улюбленців. У данном розділі представлені питання, які найчастіше задають власники тварин нашим спеціалістам. Якщо тут немає відповіді на Ваше питання – дзвонить нам і ми будемо раді Вам допомогти.

Чи потрібний попередній запис на прийом ?

Так, для планових процедур потрібний попередній запис. Це сприяє зменшенню часу очікування в клініці та надає можливість лікарям заздалегідь планувати проведення необхідних процедур. Проте, у випадку виникнення ситуації, що створює значну загрозу здоров’ю та життю Вашого улюбленця, прийом в клініці може здійснюватися без попереднього запису.

У мене немає можливості привезти улюбленця в клініку. Чи можливе проведення огляду та лікування на дому?

Так, у нас передбачена послуга виклику лікаря. В умовах, коли власник тварини за об’єктивних обставин не може довезти своїх улюбленців до нашої клініки, наші спеціалісти можуть надати кваліфіковану ветеринарну допомогу на дому. Проте, ця послуга можлива лише за попереднім записом. У важких випадках розладу здоров’я тварини ми наполегливо рекомендуємо доставляти його до клінки.

Чи можливо залишити тварину у вашій клініці для проведення необхідних лікувальних процедур ?

Так, у нас є комфортабельний денний стаціонар, в якому можливе розміщення тварини на день. Тепер у Вас немає необхідності приводити тварину у визначений час в клініку для проведення призначених регулярних процедур. Ви можете зранку привести тварину, а ввечорі її забрати. У визначений час наші лікарі зроблять усі необхідні лікувальні процедури. 

Моя собака за зиму набрала зайвої ваги. Що є найкращим способом щоб допомогти їй скинути ці зайві кілограми ?


Нажаль, останнім часом все більш зустрічається собак із зайвою вагою. За виключенням декількох причин (генетичних та гормональних захворювань) збільшення ваги обумовлено незбалансованістю вживаних калорій та активності тварини. Особливо це актуально зимою, коли кімнатні тварини обмежений час проводять у русі на вулиці. Першим кроком для позбавлення зайвої ваги є чітке урахування спожитих калорій за день. Це досягається за рахунок вживання в їжу твариною спеціальних фізіологічних чи лікувальних сухих кормів. Далі необхідно підвищити рівень активності Вашого улюбленця. Почніть повільно, щодня збільшуючи рухливе навантаження. При цьому пам’ятайте, що у собак похилого віку та собак з артритом навантаження повинно бути чітко дозованим і попередньо погоджено з ветеринарним лікарем.

Чи можна стерилізувати самку собаки або кішку коли вона в „охоті” або під час її вагітності ?

Краще зачекати коли пройде період тічки, тому що в цей час кровоносні судини, які ведуть до яєчників та матки мають значне кровонаповнення, що створює додаткові ризики під час проведення стерилізації. Самку можна стерилізувати на початкових етапах вагітності. Проте – це також підвищує ступень ризику різних ускладнень під час хірургічного втручання, а отже потребує попередніх консультацій з ветеринарними спеціалістами.

Якщо каструвати кота, він припинить мітити територію ?

Необхідність мітити свою територію сечею у котів виникає внаслідок дії статевих гормонів, що постійно виробляються в їх організмі. Кастрація значно зменшує кількість виділення таких гормонів, проте не гарантує повного позбавлення від проблеми „мічення території”

Можливо за зовнішніми ознаками сказати чи страждає моя собака або кішка від глистів ?

Є деякі паразити, які можна побачити неозброєним оком в калових масах тварини. Проте більшість паразитів може бути виявлена лише під мікроскопом. Крім того, мікроскопія калових мас дозволяє виявити наявність в них яєць паразитів. Останнє може бути проведено лише в ветеринарній клініці. Також рекомендовано один раз на півріччя робити дегельмінтизацію собак і котів за допомогою антигельмінтиків широкого спектра дії. Проте така процедура повинна проводитися під наглядом ветеринарного лікаря. Якщо Ваша тварина схудла, її шерсть має неприємний запах, спостерігаються розлади кишково-шлункового тракту, кволість – то це можуть бути ознаки гельмінтозів, що потребує негайного звернення до ветеринарного лікаря.

Для чого потрібна стерилізація та кастрація ? Чи доцільно перед стерилізацією отримати від тварини хоча б один послід ?

З точки зору подальшого розвитку та здоров’я тварини одноразове отримання посліду не має ніякого значення. В своєчасному проведенні стерилізації та кастрації є ряд незаперечних переваг. Останні включають в себе значне зменшення в подальшому ризиків пухлин молочної залози, полікістозу яєчників, різних інфекцій матки, зменшується ймовірність захворювання на рак простати у самців, послаблюється прагнення до гуляння, а також мічення території. Крім того у тварин не буде небажаного потомства.

Are the IceTheme templates XHTML/CSS Valid?

http://itodor.com.ua/