Наша мета – виховати щасливих, життєрадісних та здорових тварин. Запобігання захворюванню тварини – це найголовнішій обов’язок господаря, і ми рекомендуємо відповідально відноситися до регулярних профілактичних оглядів своїх улюбленців.

 ПРОФІЛАКТИКА

 Ще давні лікарі говорили, що краще профілактувати хворобу ніж потім її лікувати. Саме профілактика дозволяє лікареві виявити перші ознаки захворювання тварини, своєчасно змінити образ її життя і запобігти хворобам у майбутньому. Під час профілактичних візитів наші лікарі допоможуть Вашому улюбленцю завжди залишатися здоровим.

ЛІКУВАННЯ

Важливою частиною діяльності нашої клініки є діагностика та безопераційне лікування захворювань, які негативно впливають на стан внутрішніх органів та систем організму Вашого улюбленця.

 ХІРУРГІЯ

Це радикальний метод вирішення широкого кола ветеринарних проблем, які не мають терапевтичної альтернативи

 РЕАНІМАЦІЯ

Своєчасне, правильне та швидке надання ветеринарної допомоги постраждалій тварині допоможе не тільки врятувати її життя, але й значно полегшить процес подальшого лікування. Довіряйте свою тварину лише професіоналам.

 АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ

Анестезія для собак, котів та інших домашніх улюбленців необхідна при будь-якому оперативному втручанні, а також для проведення багатьох діагностичних маніпуляцій.

 ДІАГНОСТИКА

Ефективне та безпечне лікування неможливе без знання діагнозу та функціонального стану усіх систем організму. Базисом таких знань і слугує лабораторна та інструментальна діагностика, завдяки яким лікар зможе швидко та правильно підібрати відповідне лікування. Лабораторні дослідження, інструменти та апаратура для клінічної діагностики допомагають об’єктивно доповнити дані клінічного огляду.

 КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ветеринарні консультації – це самий надійний спосіб отримати кваліфіковану пораду з питань догляду за твариною, її годівлі, утримання, тренування, профілактики захворювань тощо.

 АКУПУНКТУРА

Акупунктура – це методика лікування голковколюванням, що дозволяє справлятися з цілим рядом хвороб. Концепція акупунктури заключається у введенні дуже тонких голок у визначені точки тіла для стимулювання його внутрішніх сил.

ГОМЕОПАТІЯ

Гомеопатія – це метод лікування, позитивним аспектом якого є повна відсутність токсичності та вираженої побічної дії, добра переносимість тваринами, які схильні до алергій, можливість застосування у вагітних та лактуючих самок, а також профілактика поствакцінальних ускладнень.

 ФІТОТЕРАПІЯ

Метод лікування різних захворювань, який оснований на використанні лікарських рослин та комплексних препаратів із них. Даний вид лікування спрямований на стимулювання усього організму та чинить не тільки симптоматичний але й патогенетичний вплив

 ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ

Розмістити свого улюбленця в стаціонар в багатьох випадках означає зберегти його здоров’я. Через зайнятість не кожен господар може вчасно проводити лікувальні процедури або привозити тварину на ін’єкції. Якщо ж тварина поміщена у стаціонар, Ви можете бути впевнені, що вона знаходиться у надійних руках і їй, в будь-який час, буде оперативно надано кваліфіковану ветеринарну допомогу.

 РЕАБІЛІТАЦІЯ

Реабілітація допомагає тваринам швидше відновлювати втрачені функції організму, підвищує мобільність та гнучкість суглобів і дуже часто виключає необхідність використання сильнодіючих лікарських засобів. Реабілітаційні процедури чинять сприятливий вплив на стан серцево-судинної системи та загальну фізичну форму.

 ВИКЛИК ЛІКАРЯ

Для деяких домашніх тварин або їх власників поїздка до ветеринарної клініки може бути складною та напруженою. В такому випадку ми пропонуємо скористуватися послугою „виклик лікаря” для надання амбулаторно-поліклінічних послуг за місцем проживання Вашого улюбленця.

 КОСМЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Щоб Ваш улюбленець завжди був здоровим та радував Вас він потребує постійного догляду. Для цього треба не тільки погодувати та погуляти з ним, але й необхідна певна гігієна – це вичісування, чистка зубів та вух, стрижка тощо.

 РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Дуже сумно втратити любиму тварину. Проте наші улюбленці, як і все в цьому світі, не вічні. Наступає момент старості, хвороби, бувають нещасні випадки, аварії, катастрофи тощо. Наші улюбленці покидають нас... І ми повинні віддати їм останню шану та любов.

 ЧИПУВАННЯ

Це метод ідентифікації тварин шляхом вживлення під шкіру спеціального чипу з унікальним номером. На сьогодні – це найбільш ефективний метод ідентифікації, який не заважає нормальному розвитку Вашого улюбленця і є абсолютно безпечним та безболісним.

http://itodor.com.ua/