ПРИЙОМ В ВЕТЕРИНАРНІЙ КЛІНІЦІ ГОЛДЕН-ВЕТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ !

 

Виключення складають випадки екстреного стану при яких є значна загроза життю тварини

 1. Усі лікарі здійснюють прийом за попереднім записом (можна записуватися за телефонами, вказаними в розділі „контакти” або через систему онлайн-запису). Записуватися бажано не пізніше ніж за годину до запланованого відвідування клініки.

 Зверніть увагу, що обов’язковому запису підлягають:

  • планові оперативні втручання (кастрація, стерилізація, косметичні операції, видалення новоутворень тощо). Тварина перед операцією повинна бути витримана на голодній дієті. 
  • довготривалі маніпуляційні, лікувальні та косметичні процедури
  • прийом агресивних тварин (в обов’язковому порядку лікар повинен бути попереджений власником про агресивний характер тварини)
  • вакцинація полівалентною вакциною

 2. Кожен власник при першому відвідуванні клініки зобов’язаний зареєструвати свою тварину у базі даних ветеринарної клініки, вказавши своє ПІБ, місце проживання та контактні телефони.

 3. Кішки, невеликі собаки, тхори, кролики, інші дрібні та декоративні тварини, що знаходяться на території клініки, повинні бути в спеціальних переносках, клітках, коробках або завернуті в тканину, бажано в нашийнику або шлейці.

 4. Великі та середні собаки в межах клініки повинні бути в намордниках та на повідках. При відсутності намордника лікар залишає за собою право щодо прийняття рішення у відмові допуску в клініку такої тварини.

 5. Контакт між тваринами „ніс до носу” на території клініки заборонений.

 6. При очікуванні в черзі, власникам тварин категорично заборонено ділитися порадами по „особистому досвіду лікування” своїх тварин.

 7. Перший огляд та призначення лікування проводяться виключно лікарем. В подальшому деякі лікувальні процедури можуть виконуватися лікарями-ординаторами чи асистентами під наглядом лікаря. До встановлення точного діагнозу хворій тварині буде проводитися симптоматичне лікування. Зміни у лікуванні проводяться виключно Вашим лікуючим лікарем, і Ви, к свою чергу, повинні виконувати усі його приписи та рекомендації по лікуванню тварини. Необхідно мати на увазі, що постановка діагнозу при ряді захворювань може займати багато часу. Зайвих пацієнту процедур та досліджень в клініці не проводиться. У тих випадках, коли патологія потребує спеціального дослідження, яке не проводиться в нашій клініці, тварина може бути направлена в іншу клініку.

 8. Якщо для подальшого обстеження та лікування необхідно проведення загальної анестезії, власник тварини інформується про всі можливі ускладнення та підписує відповідний документ, що засвідчує його згоду на проведення даної процедури. Теж саме відноситься і до оперативних втручань. Перед проведенням анестезії, за потребою,  проводиться розширене обстеження (аналіз крові, ЕКГ, УЗД тощо). У клініці використовуються тільки дозволені ветеринарні препарати.

 9. Після проведення будь-яких оперативних втручань з використанням місцевої та загальною анестезії тварина остається в клініці під наглядом ветеринарних лікарів до повного припинення дії анестезії та стабілізації стану організму.

 10. У випадку надходження в клініку тяжко хворої тварини, стан якої створює значну загрозу її життю і потребує невідкладної ветеринарної допомоги та проведення реанімаційних заходів або екстреного хірургічного втручання, вона приймається поза чергою за рішенням лікаря. При надходженні таких хворих для екстреної допомоги може бути задіяний увесь персонал клініки. В такому випадку прийом інших хворих може тимчасово призупинитися. Просимо відноситися до цього із розумінням.

 11. При неадекватній, агресивній поведінці, наркотичному або алкогольному сп’янінні власнику тварини буде відмовлено в наданні ветеринарних послуг.

 12. У випадку відсутності у тварини вакцинації від сказу протягом останніх 12 місяців ветеринарний лікар має право відмовити власнику тварини в наданні ветеринарних послуг.

 13. Необхідно мати на увазі, що час, який Ви можете провести в клініці не регламентований, тому потрібно враховувати це під час планування розпорядку Вашого дня.

 14. Первинний огляд тварини може бути здійснений тільки у присутності власника. Подальші процедури можуть виконуватися лікарями клініки без власника.

 15. Лікар має право відмовити у ветеринарному обслуговуванні, якщо особа, що супроводжує тварину, молодше 18-річного віку.

http://itodor.com.ua/