Гомеопатія – це метод лікування, позитивним аспектом якого є повна відсутність токсичності та вираженої побічної дії, добра переносимість тваринами, які схильні до алергій, можливість застосування у вагітних та лактуючих самок, а також профілактика поствакцінальних ускладнень.

Гомеопатія представляє собою метод лікування по принципу подібності малими дозами лікарських речовин. Відноситься до регулюючих видів терапії і може застосовуватися як при гострих так і при хронічних захворюваннях.

 Гомеопатія базується на принципі "Similia similibus curentur" - "Подібне лікується подібним" сутність якого полягає в тому, що речовина, яка у великих дозах викликає певні симптоми в організму, в малих дозах здатна такі ж самі симптоми вилікувати.

Ефективність гомеопатичних методів лікування полягає в тому, що вони враховують протікання біологічних й, особливо, патологічних процесів, у цілому організмі, а не в окремому органі чи системі. При цьому видимі симптоми розглядаються не як хвороба, а як відображення процесу самовиліковування організму.

При призначенні лікування ветеринарний лікар-гомеопат керується не назвою захворювання, а виключно симптомами та скаргами з боку власника тварини, тому що реакція на хворобу у кожного організму індивідуальна. В результаті цього на основі унікальних наборів симптомів і з урахуванням психічних і фізичних характеристик пацієнта підбирається індивідуальний гомеопатичний лікарський засіб.

Відстеження подальшої динаміки процесу лікування, оцінка правильності підбору препарату – потребують високої кваліфікації ветеринарного лікаря-гомеопату і уважності власника тварини.

Спеціалістами клініки розроблені та ефективно використовують унікальні методики гомеопатичного лікування захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та сечостатевої систем, органів дихання, ендокринної системи, а також алергічних та хвороб шкіри, проводиться психокорекція поведінки тварин та багато іншого.

В клініці застосовуються наступні напрямки гомеопатії:

  • класична гомеопатія – лікування тварин індивідуально підібраними однокомпонентними гомеопатичними препаратами. Даний метод лікування потребує високої кваліфікації ветеринарного лікаря-гомеопата і є найефективнішим гомеопатичним методом.
  • комплексна гомеопатія – лікування лікарськими засобами, які являють собою спеціальний багатокомпонентний комплекс гомеопатичних препаратів.

 Наші лікарі пройшли спеціальні курси підготовки і стажування в Інституті гомеопатії (м. Київ) та в Російському державному аграрному заочному університеті.

 Представники клініки є членами Асоціації гомеопатів України (АГУ) та Міжнародної медичної гомеопатичної ліги (LMHI)

http://itodor.com.ua/