Дуже часто власники домашніх тварин задають аналогічні за своєю суттю питання про своїх улюбленців. У данном розділі представлені питання, які найчастіше задають власники тварин нашим спеціалістам. Якщо тут немає відповіді на Ваше питання – дзвонить нам і ми будемо раді Вам допомогти.

Чи потрібний попередній запис на прийом ?

Так, для планових процедур потрібний попередній запис. Це сприяє зменшенню часу очікування в клініці та надає можливість лікарям заздалегідь планувати проведення необхідних процедур. Проте, у випадку виникнення ситуації, що створює значну загрозу здоров’ю та життю Вашого улюбленця, прийом в клініці може здійснюватися без попереднього запису.

У мене немає можливості привезти улюбленця в клініку. Чи можливе проведення огляду та лікування на дому?

Так, у нас передбачена послуга виклику лікаря. В умовах, коли власник тварини за об’єктивних обставин не може довезти своїх улюбленців до нашої клініки, наші спеціалісти можуть надати кваліфіковану ветеринарну допомогу на дому. Проте, ця послуга можлива лише за попереднім записом. У важких випадках розладу здоров’я тварини ми наполегливо рекомендуємо доставляти його до клінки.

Чи можливо залишити тварину у вашій клініці для проведення необхідних лікувальних процедур ?

Так, у нас є комфортабельний денний стаціонар, в якому можливе розміщення тварини на день. Тепер у Вас немає необхідності приводити тварину у визначений час в клініку для проведення призначених регулярних процедур. Ви можете зранку привести тварину, а ввечорі її забрати. У визначений час наші лікарі зроблять усі необхідні лікувальні процедури. 

Моя собака за зиму набрала зайвої ваги. Що є найкращим способом щоб допомогти їй скинути ці зайві кілограми ?


Нажаль, останнім часом все більш зустрічається собак із зайвою вагою. За виключенням декількох причин (генетичних та гормональних захворювань) збільшення ваги обумовлено незбалансованістю вживаних калорій та активності тварини. Особливо це актуально зимою, коли кімнатні тварини обмежений час проводять у русі на вулиці. Першим кроком для позбавлення зайвої ваги є чітке урахування спожитих калорій за день. Це досягається за рахунок вживання в їжу твариною спеціальних фізіологічних чи лікувальних сухих кормів. Далі необхідно підвищити рівень активності Вашого улюбленця. Почніть повільно, щодня збільшуючи рухливе навантаження. При цьому пам’ятайте, що у собак похилого віку та собак з артритом навантаження повинно бути чітко дозованим і попередньо погоджено з ветеринарним лікарем.

Чи можна стерилізувати самку собаки або кішку коли вона в „охоті” або під час її вагітності ?

Краще зачекати коли пройде період тічки, тому що в цей час кровоносні судини, які ведуть до яєчників та матки мають значне кровонаповнення, що створює додаткові ризики під час проведення стерилізації. Самку можна стерилізувати на початкових етапах вагітності. Проте – це також підвищує ступень ризику різних ускладнень під час хірургічного втручання, а отже потребує попередніх консультацій з ветеринарними спеціалістами.

Якщо каструвати кота, він припинить мітити територію ?

Необхідність мітити свою територію сечею у котів виникає внаслідок дії статевих гормонів, що постійно виробляються в їх організмі. Кастрація значно зменшує кількість виділення таких гормонів, проте не гарантує повного позбавлення від проблеми „мічення території”

Можливо за зовнішніми ознаками сказати чи страждає моя собака або кішка від глистів ?

Є деякі паразити, які можна побачити неозброєним оком в калових масах тварини. Проте більшість паразитів може бути виявлена лише під мікроскопом. Крім того, мікроскопія калових мас дозволяє виявити наявність в них яєць паразитів. Останнє може бути проведено лише в ветеринарній клініці. Також рекомендовано один раз на півріччя робити дегельмінтизацію собак і котів за допомогою антигельмінтиків широкого спектра дії. Проте така процедура повинна проводитися під наглядом ветеринарного лікаря. Якщо Ваша тварина схудла, її шерсть має неприємний запах, спостерігаються розлади кишково-шлункового тракту, кволість – то це можуть бути ознаки гельмінтозів, що потребує негайного звернення до ветеринарного лікаря.

Для чого потрібна стерилізація та кастрація ? Чи доцільно перед стерилізацією отримати від тварини хоча б один послід ?

З точки зору подальшого розвитку та здоров’я тварини одноразове отримання посліду не має ніякого значення. В своєчасному проведенні стерилізації та кастрації є ряд незаперечних переваг. Останні включають в себе значне зменшення в подальшому ризиків пухлин молочної залози, полікістозу яєчників, різних інфекцій матки, зменшується ймовірність захворювання на рак простати у самців, послаблюється прагнення до гуляння, а також мічення території. Крім того у тварин не буде небажаного потомства.

Are the IceTheme templates XHTML/CSS Valid?

http://itodor.com.ua/