Наша команда

Колектив нашої клініки - це команда професіоналів, яких об'єднує відповідальність за свою роботу і прагнення до досконалості лікарського мистецтва. Ми розглядаємо поняття "хвороба" в першу чергу як патологічний стан всього організму тварини, а не окремої системи або органу, і дотримуємося принципу, що справжній лікар повинен досконало володіти максимальною кількістю методик лікування і в кожному конкретному випадку застосовувати найкращу, яка відповідає стандартам, встановленим Самюелем Ганеманом, який у своїй праці "Органон лікарського мистецтва" говорив: "... Найвищим ідеалом лікування є швидке, м'яке і остаточне відновлення здоров'я або усунення і знищення хвороби у всій її цілісності найкоротшим, найбільш надійним і безпечним способом на основі легко зрозумілих принципів ... "

Глазова Анна Ігорівна

Головний лікар

Має значний практичний досвід роботи ветеринарним лікарем, який з успіхом застосовує під час прийому пацієнтів клініки. Є спеціалістом ветеринарної медицини широкого профілю. 

Детальніше

 

 Полозова Олена Сергіївна

Молодший лікар


Молодий спеціаліст ветеринарної медицини широкого профілю, що продовжує удосконалювати та поглиблювати свої знання у сфері практичної ветеринарної медицини.

Детальніше

 

 

 

 

Карта проїзду:

м.Київ, ст.метро "Лівобережна" (маршрутне такси №599, №178), ст. метро "Позняки" (маршрутне такси №475) 

http://itodor.com.ua/